Vides dienas un citas aktualitātes jūnijā 2024

2024. gada 5. jūnijā

Vides dienas un citas aktualitātes jūnijā 2024

2024. gada 5. jūnijā

Sveiciens Pasaules vides dienā!

Sveicam visus ar mācību gada noslēgumu! Ir paveikti daudz lielāki un mazāki darbi, tādēļ aicinām visus apkopot paveikto un kopīgi ar Ekopadomi nosvinēt! 

Šeit aktualitātes:

1. Datubāze ir pieejama līdz 15. jūnijam

Aicinām visus salikt pēdējos punktus datubāzē, jo tā tiks aizvērta 15. jūnijā un to papildināt nebūs iespējams, lai žūrija varētu veikt izvērtēšanu. Ieteikums informācijas pievienošanu neatstāt uz pēdējo brīdi, jo tā var būt pārslogota un darboties lēni. Vienlaikus atgādinām, ka datubāzē nav ieteicams pievienot liela apjoma prezentācijas (lai samazinātu apjomu, tās var saglabāt PDF formātā).
Papildu norādījumi pieejami šeit: ej.uz/apkopojuma-noradijumi 

2. Vides dienas jūnijā

Esam sagatavojuši noderīgu informāciju un sagatavojuši vizuāļus vides dienām jūnijā. Apkopota jūnija vides dienu informācija pieejama šeit: ej.uz/junijs_2024

3. jūnijā jau atzīmējām Pasaules velosipēdu dienu.

5. jūnijs Pasaules vides diena - šī gada sauklis: “Paaudzes atjaunošana”

Aicinām dalīties ar paveikto sociālajos tīklos izmantojot tēmturus #Ekoskolas #GenerationRestoration #WorldEnvironmentDay #PasaulesVidesDiena

8. jūnijs Pasaules Okeānu diena - "Viens okeāns, viens klimats, viena nākotne - kopā"

Iesakām dalīties ar paveikto sociālajos tīklos izmantojot tēmturus #Ekoskolas #WorldOceanDay #PasaulesOkeānuDiena

3. Aicinām jauniešus BRĪVPRĀTĪGOS grupu līderus pievienoties Ekoskolu vasaras foruma komandai kā jauniešu grupu vadītājus!
 
Esot daļai no brīvprātīgo komandas, jauniešiem būs iespēja attīstīt līdera prasmes un vadīt jauniešu grupu Ekoskolu Vasaras forumā. Lai sagatavotos Ekoskolu Vasaras forumam, vispirms dosimies divu dienu apmācībās (19., 20. jūlijā), Ķemeros.

Pieteikšanās līdz 23. jūnijam, aizpildot anketu: ej.uz/EVF2024brivpratigie

4. Jauniešu dienas - nodarbības par putniem un nakts ekspedīcija Kandavā

Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem pieteikties vasaras pasākumam "LOB Jauniešu dienas 2024", kas norisināsies Kandavā no 3. līdz 5. jūlijam.

Pasākuma programmā ir paredzētas tematiskas nodarbības, piemēram, par putnu izsekošanas metodēm, putnu uzskaiti ar droniem, putnu gredzenošanu, balto stārķu ligzdu uzskaiti, gan praktiskas darbnīcas putnu gredzenošanā, gan arī putnu vērošanas ekskursijas un nakts ekspedīcijas, iepazīstot arī sikspārņus un naktstauriņus.
Plašāka informācija šeit: LOB Jauniešu dienas

Pieteikšanās līdz 9. jūnijam: ŠEIT. Jautājumu gadījumā aicinām rakstīt uz epastu baltiestarki@lob.lv


5. tiem, kas ir reģistrējušies uz Ekoskolu Vasaras forumu šodien tiks nosūtīts e-pasts par otro reģistrāciju. Aicinu sekot līdzi saņemtajiem e-pastiem arī Mēstuļu (Spam) mapītē.

UZMANĪBU! Šis ir automātiski veidots e-pasts un uz to tiešā veidā atbildēt nevar. Ja rodas kādi jautājumi, lūdzu, zvaniet vai rakstiet uz liva.stade@videsfonds.lv
 
 
Saulainu vasaru vēlot,
Līva Stade
Ekoskolu programmas koordinatore
Epasts: liva.stade@videsfonds.lv 


Daniels Trukšāns