Rīcības dienu konkurss un publikācija

2022. gada 17. oktobrī

Rīcības dienu konkurss un publikācija

2022. gada 17. oktobrī

Sveiciens,

Tuvojoties Rīcības dienām, izziņojam, ka esam sagatavojuši arī konkursu ar iespēju tikt pie lieliskām balvām!

Lai piedalītos konkursā:
1.    Spiediet uz Rīcības dienu 2022 Padlet un izvēlieties atbilstošo tēmu, kurā startēsiet: Klimata pārmaiņas, Vides piesārņojums vai Bioloģiskās daudzveidības samazināšanās. Varat arī pievienot aktivitātes vairākās tēmās. 
2.    Izveidojiet īsu aprakstu (līdz 100 vārdiem) par jūsu iestādes pasākumu. Aprakstā pastāstiet mums: kas, ko, kur, kad un ar kādu mērķi paveica? 
3.    Kopā izvēlieties vienu spilgtāko un interesantāko foto (vairāk par vienu pievienot nevarēs!) no Jūsu skolas pasākuma un pievienojiet ierakstam. Vēlams, lai fotogrāfija būtu horizontāla, taču varat publicēt arī vertikālu. GATAVS! 
4.    Ieraksta komentārā varat arī pievienot interneta saiti uz plašāku rakstu vai galeriju par pasākumu kādā citā vietnē, ja tāda ir, bet tas nav obligāti. 
5.    Aktivitātes, kas vērstas uz sabiedrības informēšanu, izglītošanu un iesaisti, iegūst papildus punktus konkursā. Noteikti aprakstā izceliet ko un kā iesaistījāt.
6.    Visiem, kuri piedalīsies konkursā, būs iespēja sekot līdzi visu skolu aktivitātēm, atzīmēt un komentēt.
7.    Aicinām pievienot savu ierakstus līdz 16. novembrim (ieskaitot).

Pievienotie materiāli tiks publiskoti galerijā Facebook platformā (facebook.com/videsfonds) un pēc to publicēšanas, sāksies balsojums ("Like"/Patīk un "Share"/Dalīties). Skolas sacentīsies tikai savu grupu ietvaros, līdz ar to būs iespēja atbalstīt savus draugus citās grupās un lūgt viņus atbalstīt arī Jūs! Balsošana notiks līdz 02.12., plkst. 23.59. Papildus balvas piešķirs arī žūrija.

Konkursa balvas nodrošina mūsu lieliskie atbalstītāji, par kuriem papildus informācija sekos! Būs plakāts, ar kuru varēsiet dalīties mācību iestādēs.

Publikācijām izmantojiet visus savus pieejamos sociālos tīklus un citus medijus. Vienmēr publikācijai pievienot atsauces tēmturus: #Ekoskolas,  #RīcībasDienas2022, varat pievienot arī tēmas saukli #MazasRīcībasLielaIetekme un starptautisko tēmturi #GlobalActionDays


! Lai Rīcības dienu kampaņu popularizētu, pamēģiniet arī uzrunāt savus vietējos vai reģionālos medijus, nosūtot mūsu jau sagatavotās preses relīzes (pieejamas https://ekoskolas.lv/lv/jaunumi/ar-saukli-mazas-ricibas-liela-ietekme-berni-un-jauniesi-tiek-aicinati-piedalities-ricibas-dienas ), kur atliek tikai pievienot nedaudz informāciju par savu pasākumu vai sagatavot savas pēc mūsu piedāvātā parauga. Preses relīzes veidošanas paraugs atrodams mājaslapā ej.uz/erd22materiali - nosaukums Rīcības dienas 2022 - paraugs preses relīzei.


P.S. Atgādinām, ka mums ir ļoti svarīgi parādīt lielo Rīcības dienu pasākumu skaitu un ietekmi, tādēļ lūgums līdz 21. oktobrim Rīcības dienu dalībniekus reģistrēt savus pasākumus šeit - ej.uz/erd22registracija


UZMANĪBU! Šis ir automātiski veidots e-pasts un uz to tiešā veidā atbildēt nevar. Ja rodas kādi jautājumi, lūdzu, zvaniet vai rakstiet uz liva.stade@videsfonds.lv vai daniels.truksans@videsfonds.lv


Līva Stade
Ekoskolu programmas koordinatore
Epasts: liva.stade@videsfonds.lv