Rīcības dienu konkurss, pieredzes apmaiņas un hakatons

2023. gada 3. novembrī

Rīcības dienu konkurss, pieredzes apmaiņas un hakatons

2023. gada 3. novembrī

Sveiciens novembrī!

Rudens Ekoskolu programmā ir īpaši rosīgs, tādēļ priecājamies atgādināt par visu svarīgo, ko varat paspēt īstenot!
 
1. Rīcības dienu konkurss un papildu informācija
Ar 6.novembri sāksim kampaņas Rīcības dienas īstenošanu. Vēlam jums izdošanos un daudz praktisku un izglītojošu aktivitāšu, kas vērstas uz sabiedrību!
Atcerieties – lai piedalītos konkursā un laimētu lieliskas balvas, nepieciešams - uzņemt fotoattēlu, kad īstenosiet aktivitāti, un kopā ar nelielu aprakstu par paveikto to pievienot: ej.uz/padlet_erd_23 līdz 16.novembrim. Aktivitātes, kas vērstas uz sabiedrību, iegūs papildu punktus.
 
Šogad atbalstītāji mūs lutina ar daudz brīnišķīgām balvām gan izglītojošām, gan jautrām un praktiskām. Atbalstītāju plakātu esam pievienojuši https://ej.uz/materiali_erd23. Aicinām to izdrukāt un mācību iestādē novietot pie pārējās informācijas par Rīcības dienām, tādejādi izrādot pateicību atbalstītājiem.
 
Esam sagatavojuši Rīcības dienu 2023 karti, kurā atzīmētas visas iestādes, kas piedalās kampaņā un ieplānotās aktivitātes – apskatiet un iedvesmojieties! Drīz kartē visa informācija būs pieejama: ej.uz/erd23 
 
Visi materiāli, ko aicinām izmantot kampaņas sakarā, ir pieejami: https://ej.uz/materiali_erd23 Šeit atradīsiet arī noderīgas infografikas, afišas utt. Materiālus varat lejuplādēt un izplatīt tālāk. Pēdējie pievienotie materiāli ir:
- Preses relīze, ko esam sagatavojuši izsūtīšanai medijiem. Aicinām to darīt arī jūs, lai mūsu kopīgi īstenotā kampaņa, nostādot planētu 1.vietā, sasniegtu vēl vairāk dzirdīgas ausis.
- Video, kas sagatavoti par gājienu un katru no kampaņas virzieniem: RD 2023 VIDEO. Video ir speciāli veidoti, lai veicinātu izpratni katrā no tēmām, tādēļ tos varat izmantot arī mācību procesā un pārrunājot tēmas. 
 
2. Pieredzes apmaiņas
Tos, kas vēl nav paspējuši, aicinām līdz 3.novembrim (ieskaitot) reģistrēties pieredzes apmaiņas pasākumiem skolām un pirmsskolām. Pasākumos būs lieliska izdevība klātienē satikt kolēģus no Ekoskolu programmas, dzirdēt dažādas labās prakses, no kurām smelties idejas un iedvesmu, kā arī padalīties ar savu pieredzi, ja ir tāda vēlme.
Šis pasākums būs noderīgs arī iestādēm, kas pievienojušās programmai šogad.

-        Skolu pieredzes apmaiņa 24.novembrī, Rīgas Imantas vidusskolā no plkst.10:00 – 16:00. Reģistrācija: http://ej.uz/eko_pieredze_24_11
! Aicinām skolotājus, kuru skolēni piedalās hakatonā, apvienot braukšanu uz Rīgu. Skolotāju pieredzes apmaiņa un hakatons ir vienā dienā, lai atvieglotu transporta jautājumu.
 
-        Pirmsskolu pieredzes apmaiņa 6.decembrī, Ulbrokas pirmsskolas izglītības iestādē “Pienenīte” no plkst.10:00 – 16:00. Reģistrācija: http://ej.uz/eko_pieredze_06_12
 
3. Hakatons un iesildošie vebināri
Jau 24.novembrī skolēniem būs iespēja risināt dažādus ar aprites ekonomiku saistītus izaicinājumus hakatonā jeb ideju radīšanas pasākumu "Young Climathon 2023", kur atradīsiet arī papildu informāciju.
Reģistrācija hakatonam līdz 12.novemrbim: https://ej.uz/YoungClimathon2023 
 
Lai sagatavotos hakatona izaicinājumu risināšanai un kopumā uzlabotu savu izpratni par aprites ekonomiku, aicinām visus interesentus pieslēgties vebināriem, iepriekš reģistrējoties:
· 9. novembrī 15.00-17.00: “Aprites ekonomika - no idejas līdz realitātei” (https://ej.uz/1vebinarsYC2023)
· 16. novembrī 15.00-17.00: “Pārtika nav atkritumi - kā to novērst?” (https://ej.uz/2vebinarsYC2023)
 
Atgādinām, ka transportu uz hakatona otro dienu klātienē varat apvienot ar nokļūšanu uz skolotāju pieredzes apmaiņas pasākumu.
 

UZMANĪBU! Šis ir automātiski veidots e-pasts un uz to tiešā veidā atbildēt nevar. Ja rodas kādi jautājumi, lūdzu, zvaniet vai rakstiet uz daniels.truksans@videsfonds.lv vai liva.stade@videsfonds.lv

--
Izdevušās Rīcības dienas vēlot,
Līva Stade
Ekoskolu programmas koordinatore
Epasts: liva.stade@videsfonds.lv