Rīcības dienu konkursi un publicitāte 2023

2023. gada 19. oktobrī

Rīcības dienu konkursi un publicitāte 2023

2023. gada 19. oktobrī

Sveiciens oktobrī!

Pavisam drīz jau būs klāt Rīcības dienu nedēļa, tādēļ vēlamies laikus informēt par konkursiem un publicitāti.

1. Rīcības dienu konkurss par paveikto.
Esam sagatavojuši konkursu, kurā aicinām piedalīties ikvienu, kas īstenojis aktivitātes Rīcības dienu ietvaros. Lai piedalītos, līdz 16.novembrim Padlet platformā jāpievieno īss kopsavilkums par paveikto un interesantāko fotoattēlu, kas vislabāk to raksturo: ej.uz/padlet_erd_23 
1.    Spiediet uz Padlet Rīcības dienas 2023 un izvēlieties atbilstošo tēmu, kurā startēsiet: Zaļais kurss, Bioloģiskās daudzveidības saglabāšana, Klimata pārmaiņas, Bezatkritumu dzīvesveids / aprites ekonomika. Varat arī pievienot aktivitātes vairākās tēmās. 
2.    Izveidojiet īsu aprakstu (līdz 100 vārdiem) par jūsu iestādes pasākumu. Aprakstā pastāstiet mums: kas, ko, kur, kad un ar kādu mērķi paveica? 
3.    Kopā izvēlieties vienu spilgtāko un interesantāko foto (vairāk par vienu pievienot nevarēs!) no Jūsu skolas pasākuma un pievienojiet ierakstam. Vēlams, lai fotogrāfija būtu horizontāla, taču varat publicēt arī vertikālu. 
4.    Ieraksta komentārā varat arī pievienot interneta saiti uz plašāku rakstu vai galeriju par pasākumu kādā citā vietnē, ja tāda ir, bet tas nav obligāti. 
5.    Aktivitātes, kas vērstas uz sabiedrības informēšanu, izglītošanu un iesaisti, iegūst papildu punktus konkursā. Noteikti aprakstā izceliet ko un kā iesaistījāt, ar ko sadarbojāties.
6.    Visiem, kuri piedalīsies konkursā, būs iespēja sekot līdzi visu skolu aktivitātēm, atzīmēt un komentēt.
7.    Aicinām pievienot savu ierakstus līdz 16. novembrim (ieskaitot).

Pievienotie materiāli tiks publiskoti galerijā Facebook platformā (facebook.com/videsfonds) un pēc to publicēšanas, sāksies balsojums ("Like"/Patīk un "Share"/Dalīties). Mācību iestādes sacentīsies tikai savu grupu ietvaros, līdz ar to būs iespēja atbalstīt savus draugus citās grupās un lūgt viņus atbalstīt arī jūs! Balsošana notiks līdz 01.12., plkst. 23.59. Papildu balvas piešķirs arī žūrija.

Konkursa balvas nodrošina mūsu lieliskie atbalstītāji, par kuriem papildu informācija sekos! Būs plakāts, ar kuru varēsiet dalīties mācību iestādēs.
Aicinām izmantot arī tēmturus #RīcībasDienas2023 #Ekoskolas #PlanētaPirmajāVietā #GlobalActionDays
Ja rodas kādi jautājumi, rakstiet uz liva.stade@videsfonds.lv

2. Rīcības dienu TikTok konkurss.
Kas var būt labāks par vienu konkursu? Divi konkursi! Jā, līdzīgi kā pagājušo gad, arī šogad rīkojam TikTok konkursu, kurā katram ir iespēja parādīt, kā gatavojaties Rīcības dienām. Termiņš video iesniegšanai 31. oktobris.

Vairāk par TikTok konkursu atradīsiet: ej.uz/TikTok_RicibasDienas2023

3. Rīcības dienu dalībnieku reģistrācija.
Tā kā Rīcības dienu dalībnieku skaits ir ļoti svarīgs kampaņas redzamībai, aicinām visus reģistrēties līdz 23. oktobrim:

4. Publicitāte Rīcības dienu ietvaros.
Viens no būtiskajiem Rīcību dienas kampaņas elementiem ir sabiedrības uzrunāšana. Esam sagatavojuši preses relīzes paraugu, ko varat izmantot, lai sagatavotu informāciju par jūsu aktivitātēm un ar to dalītos ārpus iestādes.
Sagatavoto preses relīzes paraugu kopā ar citiem Rīcības dienu materiāliem, publicitātes padomiem un vizuāļiem (infografikas, afišas dažādos formātos tostarp drukai, soc. tīkliem) atradīsiet: https://ej.uz/materiali_erd23


UZMANĪBU! Šis ir automātiski veidots e-pasts un uz to tiešā veidā atbildēt nevar. Ja rodas kādi jautājumi, lūdzu, zvaniet vai rakstiet uz liva.stade@videsfonds.lv vai daniels.truksans@videsfonds.lv

Rosīgu gatavošanos Rīcības dienām vēlot,
Līva Stade
Ekoskolu programmas koordinatore
Epasts: liva.stade@videsfonds.lv