Rīcības dienas 2023 noderīga informācija un materiāli

2023. gada 10. oktobrī

Rīcības dienas 2023 noderīga informācija un materiāli

2023. gada 10. oktobrī

Sveiciens oktobrī!

Pienācis mūsu lielākās ikgadējās kampaņas Rīcības dienas uzsākšanas laiks! Rīcības dienu 2023 kampaņu ar vienojošu un pozitīvu gājienu atklājām 13. septembrī. Saukļa “Planēta 1. vietā” pavadībā ar bijušo VARAM ministru M.Sprindžuku vērsām politiķu un sabiedrības uzmanību uz nepieciešamību pieņemt drosmīgus un steidzamus lēmumus aprites ekonomikas un atbildīga resursu patēriņa veicināšanai.

Šobrīd ir pienācis brīdis kampaņu īstenot savās mācību iestādēs, ģimenēs un kopienās. No 6. līdz 12. novembrim kopā īstenosim Rīcības dienu kampaņu un pievērsīsim sabiedrības uzmanību Zaļajam kursam, īpaši izceļot bioloģiskās daudzveidības samazināšanos, klimata pārmaiņas un bezatkritumu dzīvesveidu, kas tieši sasaucas ar aprites ekonomiku. 

Vairāk par kampaņu un tās īstenošanu atradīsiet: https://ej.uz/erd23

Visi materiāli vienkopus, tostarp mūsu gatavotie vizuāļi un padomi ir atrodami: https://ej.uz/materiali_erd23 (tiks vēl papildināti)

Mums ir ļoti svarīgi plašāk parādīt lielo Rīcības dienu pasākumu skaitu un ietekmi, tādēļ lūgums līdz 23. oktobrim Rīcības dienu dalībniekus reģistrēt visus pasākumus šeit: ej.uz/erd23-registracija

Iestādēm būs iespēja piedalīties arī konkursā un saņemt balvas. Lai piedalītos konkursā, līdz 16. novembrim Padlet platformā aicinām pievienot kopsavilkumu ar īstenotajiem pasākumiem un foto, kas visabāk raksturo paveikto: ej.uz/padlet_erd_23 

Rīkosim arī TikTok konkurusu, par kuru informācija tiks izsūtīta tuvākajā laikā.

Popularizējot kampaņu, aicinām izmantot tēmturus #RīcībasDienas2023 #Ekoskolas #PlanētaPirmajāVietā #GlobalActionDays

UZMANĪBU! Šis ir automātiski veidots e-pasts un uz to tiešā veidā atbildēt nevar. Ja rodas kādi jautājumi, lūdzu, zvaniet vai rakstiet uz daniels.truksans@videsfonds.lv vai liva.stade@videsfonds.lv

--
Ar cieņu,
Līva Stade
Ekoskolu programmas koordinatore
Epasts: liva.stade@videsfonds.lv