Reģistrācija un noderīgi materiāli Rīcības dienām

2022. gada 11. oktobrī

Reģistrācija un noderīgi materiāli Rīcības dienām

2022. gada 11. oktobrī

Jau desmito reizi Latvija norisināsies Rīcības dienas! Šogad tās pavada sauklis “Maza rīcība – liela ietekme”, norādot uz to, ka visiem, tostarp arī mazajiem darbiņiem ir būtiska nozīme.  Mazas rīcības, ko katrs paveic atsevišķi, kopumā rada lielu ietekmi. 
Ieteicamie tematiskie virzieni šogad: Klimata pārmaiņas, bioloģiskās daudzveidības izzušana un vides piesārņojums. 
 
Kampaņas detalizētu aprakstu, noderīgus padomus un izglītojošo aktivitāšu materiālus katrai tēmai, kā arī rīcības dienu popularizēšanai domātos vizuālos materiālus (plakāti, infografika) atradīsiet šeit: Rīcības dienas
 
Aicinām mācību iestādes reģistrēt dalību Rīcību dienu kampaņā: ej.uz/erd22registracija  līdz 21.oktobrim.
 
Šogad jauniešiem un ikvienam Ekoskolu pārstāvim esam sarūpējuši arī iespēju tikt pie balvām, filmējot TikTok video. Tie jāpievieno Padlet platformā līdz 18.oktobrim un tiks izmantoti akcijas popularizēšanai. Video var pievienot: TikTok Padlet konkurss

Tāpat pēc Rīcības dienām norisināsies ikgadējais Rīcības dienu konkurss, kurā piedalīsies visas iestādes, kas savas rīcības būs pievienojušas Padlet platformā https://ej.uz/erd2022konkurss . Par konkursu informācija tiks izsūtīta tuvākajā laikā.

Vizuālie materiāli, ko esam sagatavojuši dažādos formātos, lai tos izdrukātu un kampaņu popularizētu mācību iestādēs, lejuplādei pieejami arī šeit: 

Kampaņas popularizēšanai, sociālajos tīklos aicinām izmantot tēmturus: #RīcībasDienas22 #Ekoskolas, tādējādi mums būs iespēja atrast jūsu publiskoto informāciju.

Līva Stade
Ekoskolu programmas koordinatore
Epasts: liva.stade@videsfonds.lv