Reģistrācija Ekoskolu Ziemas forumam 2024 un vides dienas februārī

2024. gada 5. janvārī

Reģistrācija Ekoskolu Ziemas forumam 2024 un vides dienas februārī

2024. gada 5. janvārī

Sveicieni janvārī!

Iesākoties jaunam gadam, vēlamies paziņot, ka Ekoskolu Ziemas forums 2024 notiks! Tā norise ir paredzēta Rīgā, Rīnūžu vidusskolā 23. - 25.februārī.

Šobrīd esam atklājuši pirmo reģistrāciju. Tas nozīmē, ka anketā varat norādīt vēlamo dalībnieku skaitu, lai mēs varētu to salāgot ar iespējām. Par to, cik dalībniekiem no iestādes būs iespēja piedalīties forumā, paziņosim janvāra noslēgumā.

Dalība Ekoskolu Ziemas forumā ir 25,90 eur, kas ietver deviņas ēdienreizes. Dalības maksa attiecas uz pedagogiem un skolēniem, studentiem.

Vairāk informācija, pasākuma programmas ieskats un reģistrācija (līdz 18.janvārim) pieejami šeit: ej.uz/ezf_2024_pirma_reg


Februārī ir atzīmējama Mitrāju diena un Silto džemperu diena. Ar plašāku informāciju un mūsu sagatavotajiem vizuāļiem, ko varat izmantot, varat iepazīties šeit: https://ej.uz/februaris_2024

- 2. februārī ik gadu visā pasaulē atzīmē Mitrāju dienu
Šī gada Mitrāju dienas tēma ir Mitrāji un cilvēku labbūtība, vēršot uzmanību uz mitrāju un cilvēku neatraujamo saikni.

Pasaules mitrāju dienas mērķis ir palielināt sabiedrības izpratni par to, cik daudz mitrāji sniedz cilvēces un planētas labā, un veicināt to saglabāšanu, saprātīgu izmantošanu un atjaunošanu.

Ar paveikto lepojieties sociālajos medijos, izmantojot tēmturus: #MitrājuDiena #WorldWetlandsDay un #Ekoskolas

- 9. feburārī tiek atzīmēta Silto džemperu diena
Silto džemperu dienas ietvaros aicinām pievienoties kopīgai iniciatīvai un samazināt temperatūru telpās un uzvilkt siltāku džemperi, kā arī īstenot citas rīcības klimata labā.

Šādi tiek vērsta uzmanība rīcībām, ko katrs no mums var paveikt, lai samazinātu ietekmi uz klimatu. Silto džemperu dienai aicinām pievienoties mācību iestādes, privātpersonas, uzņēmumus un visus, kam ir interese un vēlme rīkoties.

Šī gada moto: Mana rīcība klimata labā

Reģistrē savu aktivitāti līdz 3. feburārim: ej.uz/24sdz
Un padalieties ar paveikto Padlet platformā līdz 17.februārim:  https://ej.uz/padlet_sdz_24 

Ar paveikto lepojieties sociālajos medijos, izmantojot tēmturus: #ManRūp #KlimataRīcība #UzvelcDzemperi un #Ekoskolas

Atgādinām, ka, sagatavojot informāciju par vides dienām, mēs sniedzam idejas, ko jūs varat īstenot pēc saviem ieskatiem un iespējām.

 
Uzmanību! Šis ir automātiski veidots e-pasts, kas tiek izsūtīts no Ekoskolu datubāzes un uz to atbildēt nav iespējams. Ja rodas kādi jautājumi, lūdzu sazināties ar mums rakstot: liva.stade@videsfonds.lv vai daniels.truksans@videsfonds.lv
  
Saulainu nedēļas nogali vēlot,
Līva Stade
Ekoskolu programmas koordinatore
epasts: liva.stade@videsfonds.lv