Diena bez iepirkšanās

2023. gada 16. novembrī

Diena bez iepirkšanās

2023. gada 16. novembrī

Ik gadu novembrī ir izpārdošana jeb Melnā piektdiena, kad veikali piedāvā atlaides un īpašus piedāvājumus vairāku dienu garumā. Šī akcija ir aizsākusies ASV un pēdējo gadu laikā tā ir zināma jau visā pasaulē. Cilvēki tiek ierauti iepirkšanās drudzī un bieži vien veic nepārdomātus pirkumus.

Mēs Tevi izaicinām piedalīties akcijā Diena bez iepirkšanās jeb Buy nothing day, kas šogad norisinās 24. novembrī - dienā, kad sākas Melnās piektdienas izpārdošana. Diena bez iepirkšanās ir atgādinājums samazināt patēriņu, aizdomāties pirms veicam pirkumus, kā arī mainīt savus personīgos ieradumus un aicināt to darīt arī citiem.

Pavadi Dienu bez iepirkšanās krājot mirkļus, nevis lietas:

  • dodies pārgājienā
  • satiec savus mīļos vai sen nesatiktos draugus
  • uzrīko galda spēļu vakaru
  • izlasi labu grāmatu
  • izglīto kādu, pastāstot par vides tematiem
  • sakārto sev apkārtējo vidi
  • veic drēbju skapja revīziju un ziedo labdarībai
  • noskaties savu mīļāko filmu
  • uzraksti kādam vēstuli
  • visbeidzot - atpūties.

UZMANĪBU! Šis ir automātiski veidots e-pasts un uz to tiešā veidā atbildēt nevar. Ja rodas kādi jautājumi, lūdzu, zvaniet vai rakstiet uz liva.stade@videsfonds.lv vai daniels.truksans@videsfonds.lv

Ar cieņu,
Līva Stade
Ekoskolu programmas koordinatore
Epasts: liva.stade@videsfonds.lv